Stars 3
Stars 3
Astro - Lil Back
Astro - Info

O nas

Podbój kosmosu rozpoczęliśmy od zebrania zespołu pełnych pasji ekspertów. Wiedzieliśmy, że z takim zespołem niestraszne nam żadne wyzwania cyfrowej transformacji. I mieliśmy rację!


Start!

Stars 4
Planet Small - Blue Light
Dicovery Up

Naszą podróż zapoczątkowało kilku doświadczonych entuzjastów oprogramowania. Chcieliśmy odkryć nowe możliwości cyfrowej transformacji i tworzyć nowe technologie. Wystartowaliśmy w 2004 roku, obierając kurs na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Wierzyliśmy, nasz Software Home będzie wspierał klientów wiedzą i doświadczeniem. I mieliśmy rację!


Nasz Software Home to ponad

250 specjalistów

którzy współpracują z największymi firmami na świecie

Od powstania pomogliśmy ponad

500 klientom

przeprowadzić cyfrową transformację

Ponad

10’000 firm

korzysta z naszych produktów

Mamy

43%

roczny wskaźnik wzrostu w ciągu ostatnich 10 lat

Dokąd lecimy?

Stars 4
Smaller Space Shuttle Alone
Planet Small - Blue - Patchy

Przemierzając bezkresy cyfrowego wszechświata poszukujemy nowatorskich rozwiązań. Nasze narzędzia i produkty mają nie tylko spełnić oczekiwania klientów, ale i zmienić świat. Może brzmi to idealistycznie, ale uwielbiamy stawiać sobie wyzwania, odkrywać nowe granice do przekroczenia i problemy do rozwiązania.

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej

Astro Plants
Planet - Moonish

Deviniti to znacznie więcej, niż tylko software house - jesteśmy Software Homem.
Nasza praca nie kończy się na tworzeniu oprogramowania. Wspieramy naszych klientów wiedzą i tworzymy wieloletnie partnerstwa. Pomożemy Ci we wszystkim, od analizy biznesowej, przez projektowanie i rozwój, aż do utrzymania i wsparcia. Nasza wiedza i doświadczenie są do Twojej dyspozycji.

Nasze wartości

Handshake - Orange
Partnerstwo

Uważnie słuchamy naszych klientów. Zawsze dążymy do tego, co jest dla nich najlepsze. Sukces naszych klientów jest naszym sukcesem. Dzielimy się wiedzą i doradzamy, ale nigdy nic nie narzucamy.

Scale - Orange
Współodpowiedzialność

Od prezesów przez managerów po programistów i innych specjalistów - wszystkim nam zależy na satysfakcji naszych klientów. Czujemy się odpowiedzialni za nasz zespół, projekt i za naszą firmę. Każdy ma wpływ na jej sukces i kierunek rozwoju.

Trust - Orange
Zaufanie

Cenimy zaufanie naszych klientów. Ufamy, że nasi pracownicy także chcą dla nich jak najlepiej. Do każdego projektu przydzielamy najlepszych ekspertów. Wierzymy, że ich pomysły doprowadzą naszych klientów do sukcesu.

Growth - Orange
Pasja i rozwój

Wspieramy rozwój naszych pracowników. Zależy nam, aby byli ekspertami w swoich dziedzinach. Wierzymy, że eksperckość to jedna z cech, za którą nasi klienci cenią nas najbardziej.

Connection - Orange
Praca zespołowa

Jesteśmy mistrzami pracy zespołowej. Traktujemy naszych klientów jako część zespołu. Dlatego chętnie dzielimy się z nimi naszymi pomysłami i jesteśmy zawsze otwarci na sugestie.

Satellite - Orange
Wolność

Jesteśmy po to, żeby pomagać. Dlatego zawsze polecamy naszym klientom rozwiązania, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom. Niezależnie od tego, co wybiorą, zawsze jesteśmy obok.

Zapracowaliśmy na ich zaufanie

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...

… lub zadzwoń

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

+48 577 075 727Deviniti Sp. z o.o.
ul. Sudecka 153
53-128 Wrocław
Polska

NIP
897-17-00-419

REGON
933044506

KRS
0000223645
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej, VI W. Gosp.
Kapitał zakładowy: 50 000 zł