Stars 3
Planet Small - Blue Dark
Planet - B - Orange
Space Craft - Stars

Szkolenia Jira i Confluence dla Użytkowników i Administratorów

Zdobywaj wiedzę bezpośrednio od certyfikowanych ekspertów


Zdobądź wiedzę, przekazywaną w przystępny sposób przez certyfikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Naucz się w pełni wykorzystywać możliwości narzędzi Atlassian dzięki warsztatom i praktycznym ćwiczeniom.

Oferta szkoleń Jira

Jira dla Użytkowników

Dzięki temu szkoleniu Jira poznasz produkt od podstaw. Zapoznasz się z główną koncepcją tego narzędzia oraz dowiesz się, jak sprawnie i efektywnie korzystać z interfejsu aplikacji. Nasi eksperci w praktyce pokażą Ci różne aspekty pracy ze zgłoszeniem oraz wprowadzą Cię w tajniki JQL (Jira Query Language). Poznasz także możliwości modułu raportowania oraz wiele innych.

Jira dla Administratorów

To szkolenie Jira przeznaczone jest dla osób, które w swojej pracy zajmują się Jirą od strony administracyjnej. Pod okiem mentorów nauczysz się zarządzania dostępami, dostosowywania pól i przepływów pracy do aktualnych potrzeb zespołów i firmy. Dowiesz się także, jak efektywnie zarządzać projektami i utrzymać instancję zgodnie z najlepszymi praktykami.

Benefity

Certificate - Orange
Certyfikowani eksperci Atlassian

Poza certyfikacją Atlassian, szkoleniowcy Deviniti posiadają wiedzę potwierdzoną certyfikatami ITIL, SCRUM oraz PRINCE2. Zaufaj ekspertom z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu narzędzi Atlassian w firmach każdej wielkości. Ponad 10 lat pracy w projektach pozwala nam na całościową ocenę potrzeb, także z perspektywy klienta.

Flexibility - Orange
Szkolenia Jira skrojone na miarę

Jira jest bardzo elastycznym narzędziem, podobnie jak nasze szkolenia. Modyfikujemy agendę w taki sposób, aby jak najlepiej spełniała oczekiwania grupy. Dodatkowo klient ma możliwość wyboru formy (przeprowadzamy szkolenia Jira online i stacjonarnie, a także z dojazdem do klienta) i języka szkolenia (polski lub angielski) oraz wariantów szkoleń.

Level - Orange
Wybór poziomu zaawansowania

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzimy szkolenia zarówno dla osób, które dopiero zaczynają pracę z Jira, a także dla zaawansowanych użytkowników, którzy chcą w pełni wykorzystywać potencjał narzędzi firmy Atlassian. Przeprowadzamy nie tylko szkolenia Jira, ale też szkolenia Confluence oraz z wykorzystaniem innych narzędzi Atlassian.

Connection - Orange
Dostęp do środowisk szkoleniowych

Wybierając szkolenia w Deviniti zyskujesz możliwość dostępu do profesjonalnych środowisk szkoleniowych, które pozwolą Ci wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce już podczas szkolenia.

Materials - Orange
Profesjonalne materiały

Zapewniamy uczestnikom wybranych szkoleń komplet profesjonalnych materiałów szkoleniowych, przygotowanych przez naszych ekspertów. Dzięki temu zawsze możesz wrócić do tematów omawianych w trakcie szkolenia.

Exercises - Orange
Praktyczne ćwiczenia

Tutoriale z Jira Software to przydatna dawka wiedzy teoretycznej, ale w Deviniti poszliśmy o krok dalej, zapewnając także ćwiczenia warsztatowe. Dzięki takiej formie kursu szybko zdobędziesz kluczowe umiejętności, które pomogą Ci w codziennych zadaniach.

Zaufali nam

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...

… lub zadzwoń

Katarzyna Dorosz-Żurkowska

Katarzyna Dorosz-Żurkowska

Julita Sroczyńska

Julita Sroczyńska

Kamil Grabowski

Kamil Grabowski

Patryk Plewa

Patryk Plewa

Michał Żurkowski

Michał Żurkowski

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

+48 730 005 748