Scroll to top
en pl

Freshdesk to system do obsługi zapytań i zgłoszeń od klientów.
Łatwy w obsłudze, oferujący bardzo szeroki zakres udogodnień,
z łatwością dostosowujący się do specyficznych wymagań każdej firmy.

 Znajdziesz w nim wszystko, czego potrzebujesz, aby zapewnić najlepsze wsparcie swoim klientom.

Krótki czas realizacji zgłoszenia

System Freshdesk został zbudowany w taki sposób, aby klienci jak najkrócej czekali na rozwiązanie swoich problemów. Wszystkimi e-mailami przysłanymi do helpdesku można zarządzać z jednego miejsca. Wszystkie nadesłane zgłoszenia są zamieniane na tickety, które można kategoryzować, nadawać im priorytety, przypisywać je właściwym osobom w zespole. Nie trzeba obawiać się, że kilku pracowników zacznie rozwiązywać to samo zgłoszenie, ponieważ wszyscy doskonale widzą, kto zajmuje się danym ticketem i jaki jest jego status.

Wszystko zgodnie ze SLA

Sprostaj oczekiwaniom klientów, wywiązując się z ustaleń zawartych w SLA. Zdefiniuj priorytety ticketów i czasy reakcji helpdesku, aby Twoi pracownicy doskonale wiedzieli, którymi ticketami mają się zająć w pierwszej kolejności i jak szybkiej odpowiedzi spodziewają się klienci.

Czat z klientami na żywo.
Freshchat umożliwia rozmowy z klientami w czasie rzeczywistym. Wszystkie dyskusje na czacie są automatycznie archiwizowane i w każdej chwili mogą zostać przekształcone w tickety – co znacznie przyspiesza proces rozwiązywania zgłoszeń od klientów.

Baza wiedzy przyspieszająca rozwiązywanie problemów
Korzystając z utworzonej wcześniej bazy wiedzy we Freshdesk, możesz udzielać klientom błyskawicznych odpowiedzi. W łatwo dostępnym miejscu warto zgromadzić całą techniczną dokumentację, instrukcje obsługi produktów czy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W ten sposób czas rozwiązania ticketu znacznie się skraca. Dodatkowo, po przysłaniu przez klienta zgłoszenia, Freshdesk automatycznie wyświetla prawdopodobne rozwiązanie problemu.

Forum dla klientów i pracowników helpdesku

Dostarczenie klientom forum, na którym mogą wymieniać się informacjami, zadawać sobie pytania, dzielić się pomysłami i oczywiście pomagać sobie nawzajem jest świetnym pomysłem. Możesz uzyskiwać feedback, np. na temat tego, jakich zmian oczekują. W dyskusje może się także angażować Twój zespół. A poruszany na forum temat z łatwością można przekształcić w ticket i od razu zacząć nad nim pracować.

Bezpieczeństwo i wygoda

Skup się na dostarczaniu najlepszego wsparcia, podczas gdy firma Freshdesk zatroszczy się o bezpieczeństwo Twojego helpdesku. Freshdesk to szyfrowany dostęp do serwerów, których dostępność wynosi 99%, kopie zapasowe oraz zabezpieczenia przed atakami DDoS. Freshdesk to także możliwość wygodnego zarządzania serwerem – dzięki automatycznym darmowym uaktualnieniom programu, konserwacji i poprawkom błędów udostępnianym co tydzień. Dostęp do systemu możliwy jest spoza głównej siedziby firmy, np. z oddziałów oddalonych o setki i tysiące kilometrów.

Monitoruj zadowolenie klientów

Ankiety zebrane przy pomoc Freshsdesk, nie tylko pomagają dowiedzieć się, czy klienci są zadowoleni ze wsparcia helpdesku, kto wykonuje swoja pracę dobrze, a kto potrzebuje trenera, ale są też dobrym sposobem na to, aby klienci dzielili się swoimi pomysłami i sugestiami.

System Freshdesk został zaprojektowany z myślą o klientach i jego nadrzędnym celem
jest umożliwienie jak najszybszego rozwiązania zgłoszonego przez klienta problemu.

Jeśli nie znajdziesz wbudowanego importera dla systemu, z którego obecnie korzystasz, pomożemy Ci przeprowadzić proces migracji w ramach usługi. Mamy w tym duże doświadczenie.

Deviniti is the only representative of the Freshworks in Poland

Services and support

CONSULTANCY

We advise on how to apply products in your company to increase the efficiency of your business.

TRAINING

We provide users of software with knowledge about how to use new tools.

IMPLEMENTATION

We implement the software purchased from us and help in the migration of data from other systems.

ADJUSTMENT

We help you customize software to meet the individual needs of your company.

MAINTENANCE

We maintain and monitor the software implemented by us in the 24x7x365 or 8 × 5 model.

Our team of experts will advise you about how to effectively use tools in your company.

 

  • We will help you choose and implement the appropriate modules.
  • We will explain the licensing rules.
  • We will train users.
  • We will provide the maintenance and administration of the system.

According to art. 6 sec. 1 of the general regulation on the protection of personal data of 27 April 2016 (O. J. EU L 119 from 04.05.2016), I consent to the processing of my personal data for marketing purposes by Deviniti Sp. z o.o. Thanks to this consent, we will be able to provide you with marketing information and keep you informed about our offer.

In accordance with the Act of 18.07.2002 on the provision of electronic services (Journal of Laws No. 144, item 1204, as amended), I consent to the transmission of commercial information by electronic means by Deviniti Sp. z o.o. Thanks to this consent, we will be able to send you information about events, webinars, new products, promotions, offers, price list changes, etc. to the e-mail address provided.

Radosław Kosiec


+48 502 317 555
I will explain all licensing issues and prepare a favorable offer. I would like to draw your attention to the fact that a free or trial version of the platforms is available, allowing you to verify the solutions of our partners in practice.

How to improve the customer journey using digital tools

How to improve the customer journey using digital tools

Regardless of what product or service we sell, in every industry it is important to analyze the journey of our future customers. The key points where the customers…

Martyna Wiśnik 25 January 2021
Application migration: a step-by-step guide

Application migration: a step-by-step guide

Looking for a way to upgrade or get rid of physical infrastructure for your corporate systems? Want to reduce overhead and save money by moving all internal…

Dzmitry Hryb 7 January 2021
How We Organized Online Events to Maximize User Satisfaction

How We Organized Online Events to Maximize User Satisfaction

The year 2020 became the year of moving everything online - including events. And Deviniti was no exception. We had a long history of organizing international conferences,…

Julian Jeliński 4 January 2021
How QA teams benefit from a centralized test repository

How QA teams benefit from a centralized test repository

Deviniti has been supporting companies in business development for over 15 years. We help customers choose the best tools as a support of their digital transformation,…

Martyna Wiśnik 29 December 2020