Co Google oferuje dla firm?

Pakiet aplikacji Google Apps for Work / Gsuite to dedykowany dla firm zestaw najbardziej użytecznych programów do prowadzenia biznesu dostępnych on-line. Google Apps dla Firm jest zestawem produktów oferujących możliwość użytkowania np. poczty e-email pod własną nazwą domeny internetowej, przez co użytkownicy mogą uzyskać konta w formacie np. Imie.Nazwisko@NazwaTwojejFirmy.pl.

Pakiet zawiera kilka aplikacji oferujących funkcje podobne do tradycyjnych pakietów biurowych, w tym: Pocztę, Grupy dyskusyjne, Kalendarz, Komunikator, Edytory dokumentów i Witryny internetowe. W odróżnieniu do aplikacji instalowanych lokalnie na komputerach użytkowników, Google Apps pozwala na zapisywanie wiadomości, dokumentów, kalendarzy i kontaktów w chmurze Google, dzięki czemu użytkownicy mają do nich dostęp po zalogowaniu się do swojego konta Google z jakiejkolwiek przeglądarki internetowej.

Google Apps w wersji dla Firm oprócz współdzielonych aplikacji (kalendarz, dokumenty, itp.) oferuje dostęp do Google Apps Marketplace, będącego “sklepem” z oprogramowaniem rozszerzających możliwości dla użytkowników aplikacji Google (np. oprogramowanie typu CRM, integracje z innymi programami, i wiele innych).

Google Apps dla Firm

deviniti

Google Apps dla Firm Plus

deviniti

Marketplace

deviniti

DEVINITI - autoryzowany partner Google w Polsce

DEVINITI – IT Experts dostarcza szeroki zakres rozwiązań IT, z których korzysta ponad 5 milionów ludzi w 64 krajach na całym świecie. Wierzymy, że zaufanie którym darzą nas klienci jest nie tylko zasługą dostarczania przez nas wysokiej jakości produktów oraz usług IT, ale przede wszystkim cenią nas za rozumienie ich biznesu. Dodatkowo wspieramy ich w budowaniu innowacyjnych modeli biznesowych oraz zapewniamy nieustanny rozwój i operacyjną doskonałość.

Dzięki naszym wysiłkom: 68 firm z listy Fortune 500 zoptymalizowało swoje procesy biznesowe, Ferrari, Warner Bros, SONY, Apple, NASA i wiele innych firm zwiększyło swoją konkurencyjność na rynku, 2200+ firm aktywnie używa naszych produktów, 500+ naszych klientów z sukcesem wdrożyło dedykowane rozwiązania IT. Wysoka jakość wykonywanej przez nas pracy na rzecz klientów przełożyła się bezpośrednio na rozwój naszej firmy – obecnie zatrudniamy ponad 160 ekspertów IT.

5 MLN

użytkowników
korzysta z rozwiązań DEVINITI

500+

wdrożeń
naszych rozwiązań IT

2200+

firm
używa naszych pluginów

USŁUGI

DORADZTWO

Doradzamy jak zastosować produkty Gsuite w Twojej firmie, aby zwiększyć efektywność Twojego biznesu.

SZKOLENIA

Przekazujemy użytkownikom oprogramowania Gsuite wiedzę, jak korzystać z nowych narzędzi.

WDROŻENIA

Wdrażamy zakupione za naszym pośrednictwem oprogramowanie oraz pomagamy w migracji danych z innych systemów.

DOSTOSOWANIE

Pomagamy dostosować oprogramowanie Gsuite do indywidualnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.

UTRZYMANIE

Utrzymujemy oraz monitorujemy wdrożone przez nas oprogramowanie w modelu 24x7x365 lub 8×5.

KONTAKT

intneso
Maciej Pleśnar
+48 664 735 448
Kontakt Linkedin

Z chęcią w szczegółach omówię możliwości platformy.
Zachęcam do spotkania lub telekonferencji, podczas której zaprezentujemy rozwiązania jakich szukasz. Możemy również porozmawiać o doborze i integracji pozostałych narzędzi.

Radosław Kosiec
+48 502 317 555
Kontakt Linkedin

Wyjaśnię wszystkie kwestie licencyjne i przygotuję korzystną ofertę. Zwracam uwagę, że dostępna jest pełna bezpłatna wersja platformy dla niedużych zespołów, pozwalająca zweryfikować w praktyce rozwiązania Google Apps For Work / Gsuite

DEVINITI Sp. z o.o.  Plac Powstańców Śląskich 7  53-332 Wrocław  Tel. (+48) 71 332 95 72  Faks (+48) 71 332 95 71