Stars - Big - A
Planet - C
Apollo

Atlassian Services

Platinum Solution Partner EnterpriseGold Marketplace Partner

We wszechświecie oprogramowania osobną galaktykę zajmują rozwiązania dla przedsiębiorstw. To tutaj rodzina Atlassian jest jednym z wyróżniających się układów słonecznych, gdzie różne rodzaje zespołów żyją, pracują i współpracują na różnych planetach. Razem, oświeceni światłem słonecznym udanych projektów, tworzą gwiezdną organizację.

Nasz zespół Atlassian Services nieustannie przemierza te planety i szybko porusza się pomiędzy nimi za pomocą sondy. Członkowie zespołu są zawsze na bieżąco z danymi, dzięki czemu znają cały wszechświat możliwości, który zapewnia oprogramowanie Atlassian, i mogą efektywnie go wdrażać. Pomogą Ci zbudować panel sterowania dla Twojego statku kosmicznego.

  14%+

  klientów z listy Fortune 500

  500+

  udanych projektów u klientów

  15+

  lat doświadczenia i działalności na rynku

  Profesjonalne usługi Atlassian

  Jak pracujemy

  Dążymy do elastyczności i traktowania klientów jak partnerów, by indywidualnie rozwiązywać ich problemy. Niezależnie od tego, jakie rozwiązanie wybierzemy, razem przejdziemy przez kolejne kroki.

  Documents - Orange

  Krok 1

  Zebranie wymagań

  Aby lepiej zbadać Twoją sytuację i zaproponować Ci najlepsze możliwe rozwiązanie, skontaktujemy się z Tobą mailowo lub telefonicznie i przeprowadzimy pierwszy wywiad. Dysponujemy również szablonami i kwestionariuszami dotyczącymi najczęstszych problemów, by rozmowa przebiegła sprawniej i abyśmy mogli natychmiast rozpocząć pracę.

  Lightbulb - Orange

  Krok 2

  Analiza biznesowa i techniczna

  Następnym krokiem jest analiza Twoich wymagań i przełożenie ich na idealnie odpowiadające im funkcjonalności przyszłego zestawu narzędzi. Zajmiemy się tym samodzielnie podczas szkolenia technicznego z Twoim zespołem IT. To kluczowa część, która pozwoli na spełnienie Twoich oczekiwań.

  Code - Orange

  Krok 3

  Demo

  W rezultacie stworzymy instancję proof-of-concept, którą zaprezentujemy Ci podczas sesji demo lub w trakcie warsztatów z Twoim zespołem, odpowiadając przy okazji na wszystkie Twoje pytania. Dodatkowo podzielimy się gotowymi webinarami i pozostałymi materiałami, które pozwolą Ci zagłębić się w specyfikę produktów, z których korzystamy.

  Money - Orange

  Krok 4

  Estymacja

  Kiedy dogramy już techniczne szczegóły, przygotujemy dokument specyfikacji projektu zawierający szacowane czas i koszty wdrożenia, włącznie z licencjami produktów, których używamy. Na tym etapie opracujemy też umowę serwisową, jeśli jej potrzebujesz.

  Click - Orange

  Krok 5

  Testy

  Podczas kiedy będziesz zagłębiać się w dokumentację, my udostępnimy testową instancję, którą Twoje zespoły będą mogły przetestować i wrócić do nas z feedbackiem dotyczącym możliwych ulepszeń. Może ona posłużyć również jako platforma do przyszłych eksperymentów.

  Gear - Orange

  Krok 6

  Wdrożenie

  Kiedy podpiszemy ofertę i sfinalizujemy umowę, nasi konsultanci zainstalują i skonfigurują instancję w środowisku produkcyjnym. Zintegrujemy też zestaw produktów Atlassian z narzędziami, które masz w swoim stosie w zależności od Twoich uprzednich wymagań.

  Healthcare - Orange

  Krok 7

  Wsparcie

  Później nadal będziemy uczestniczyć w cyklu życia Twojej instancji i pomagać w jej optymalizacji, gdy Twoje zespoły natrafią na problemy w codziennym korzystaniu z niej. Zawsze jesteśmy otwarci na sesje konsultacyjne, monitoring wydajności i inne odpowiednie działania, by pomóc Twoim administratorom skalować instancję i utrzymać jej płynne działanie.

  O nas

  Astro Wave
  Platinum Solution Partner Enterprise
  Gold Marketplace Partner

  Deviniti jest Platynowym Partnerem Atlassian, Partnerem Enterprise Solution oraz Platynowym Partnerem Marketplace. Te tytuły:

  • potwierdzają jakość oferowanych przez nas rozwiązań i usług,
  • świadczą o naszym doświadczeniu we wdrożeniach rozwiązań dla firm z całego świata,
  • pozwalają nam oferować korzystniejsze warunki zakupu licencji.

  Nasz software home powstał w 2004 roku, by przeprowadzać biznesy przez ich cyfrową transformację i budować długoterminowe partnerstwa. Spędzamy dużo czasu z naszymi klientami i oferujemy rozwiązania skrojone pod ich potrzeby. Objaśniamy, co i w jaki sposób wdrażamy, zawsze opierając się na precyzyjnych wycenach.  Nasi klienci

  Co o nas mówią

  W związku z działaniami podejmowanymi przez Deviniti, marka Atlassian zaczęła być szeroko rozpoznawana na polskim rynku, a oprogramowanie Atlassian jest powszechnie używane przez polskich klientów. Deviniti z powodzeniem działa na polskim rynku, dostarczając specjalistyczną wiedzę w zakresie wdrożeń, integracji, rozwoju i kastomizacji produktów Atlassian, pozostając na najwyższym poziomie jakości wśród partnerów Atlassian na terenie Europy Środkowej i Wschodniej.

  Atlassian

  Jira od początku była ogromnym wsparciem dla naszych zespołów dzięki temu, że od samego startu mogliśmy zautomatyzować wiele zadań. Narzędzie zapewniło też duże pole do dalszych optymalizacji. Dodanie dedykowanej funkcjonalności przez zespół Deviniti przyspieszyło proces podejmowania decyzji przy akceptacji zmian w zespole IT.

  Santander

  Skontaktuj się z nami

  Napisz do nas...

  … lub zadzwoń

  Katarzyna Dorosz-Żurkowska

  Katarzyna Dorosz-Żurkowska

  Julita Sroczyńska

  Julita Sroczyńska

  Kamil Grabowski

  Kamil Grabowski

  Patryk Plewa

  Patryk Plewa

  Michał Żurkowski

  Michał Żurkowski

  Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

  +48 730 005 748