Stars
Stars 3
Planet Small - Blue Light
Space Station - Custom Developement

Custom Development

Spędziliśmy 16 lat przy tworzeniu architektury, infrastruktury i procesów, aby się przygotować do każdego możliwego wyzwania. Jesteśmy gotowi do realizacji najbardziej innowacyjnych projektów.


Dołącz do nas, a pomożemy Ci stworzyć oprogramowanie dostosowane do Twoich potrzeb.

W czym możemy pomóc?

Integracja aplikacji i systemów
Automatyzacja
Aplikacje mobilne
E-commerce
Przejęcie aplikacji
Tworzenie ekosystemu aplikacji
Audyt kodu źródłowego
Aplikacje webowe

Nasz arsenał

Experience - Orange
Doświadczenie

Mamy spore doświadczenie w tworzeniu backendu i frontendu, budowaniu i wyświetlaniu skomplikowanych API, integracji z rozwiązaniami klasy enterprise, operacjami Big Data oraz projektowaniu złożonej architektury. Ponad 15 lat pracy pomogły nam osiągnąć ekspercki poziom w implementowaniu aplikacji.

Cycle - Orange
Podejście kompleksowe

Ciągle się ulepszając, wypracowaliśmy efektywny, powtarzalny, i niezawodny proces tworzenia oprogramowania od idei po implementację. Zaczynamy od zdefiniowania potrzeb klienta, projektowania i planowania. Potem tworzymy, testujemy i wydajemy. Nie przejmuj się utrzymaniem, zmianami, zarządzaniem dostępnością, migracjami ani obsługą- z tym również pomożemy

Services - Orange
Automatyzacja

Z sukcesem wdrażamy procesy ciągłej integracji i dostarczania. Używamy narzędzi i technologii automatyzujących implementację, wspierających konteneryzację oraz analizę jakości kodu. Zgodnie z zasadą “shift-left” programiści biorą udział w zapewnieniu jakości. Skupiamy się na sprawdzonych powtarzalnych technikach i procesach, aby w pełni wykorzystywać potencjał automatyzacji.

Knowledge - Orange
Wiedza techniczna

Żadna technologia lub metoda prowadzenia projektów nie jest nam obca. Pracujemy w waterfallu, zwinnie, scrumowo, przy użyciu SAFe, PRINCE2 lub ITIL. Używamy relacyjnych baz danych oraz nowoczesnych rozwiązań NoSQL, wyszukiwarek, oraz rozproszonych baz danych. Bułką z masłem dla nas jest także Hibernate, Spring Data oraz technologie Big Data. Dobieramy metody w oparciu o otoczenie biznesowe, wymagania, ograniczenia oraz cykl wydawniczy.

Flexibility - Orange
Elastyczność

Wierzymy w Agile, ale potrafimy dostosować się do wymagań naszych klientów. Możemy pracować zdalnie, nawet w różnych strefach czasowych. Dobieramy sposób, w jaki pracujemy, w zależności od specyfiki każdego projektu. Dlatego jesteśmy w kontakcie z klientem cały czas, używając odpowiednich narzędzi, aby spełnić oczekiwania.

Handshake - Orange
Partnerstwo

Lubimy grać w drużynie i traktujemy klienta, jakby był jej częścią. Uważnie słuchamy i dążymy do jak najlepszego wyniku. Nie mówimy, że wiemy wszystko - zamiast tego cały czas szukamy nowych rozwiązań i zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klientów. Budujemy długoterminowe na przejrzystości i uczciwości, i zawsze podkreślamy wartość współpracy.

Tak pracujemy

Coder

Przez 16 lat ciągle ulepszamy nasze podejście do rozwoju oprogramowania i jakości naszych usług.W wyniku ponad 6000 firm korzysta z naszych produktów, a ponad 600 klientów zaimplementowało rozwiązania stworzone specjalnie dla nich. Wspieramy firmy na każdym etapie transformacji cyfrowej niezależnie od ich wielkości.


Jesteśmy czymś więcej niż zespołem programistów. Zgłębiamy wszechświat cyfrowy, aby poprowadzić przez niego Twój biznes i pomóc w wyborze właściwych rozwiązań. Aby zacząć, nie musisz mieć szczegółowego planu ani niedokończonej aplikacji. Potrzebujesz jedynie pomysłu, aby razem z nami odkryć innowacyjne rozwiązanie, które pokryje Twoje potrzeby.

Nasz stos technologiczny

Zrealizowane projekty

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...

... lub zadzwoń

Dariusz Królicki

Dariusz Królicki

Head of Business Development

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

+48 721 200 201