E-commerce

E-commerce & Retail

Wsparcie Twojego biznesu w niepewnych czasach


Współczesne technologie są powszechnie spotykane w naszej globalnej wiosce. Ponad 4 miliardy ludzi ma dostęp do internetu, a ponad połowa Ziemian posiada własne urządzenie przenośne. Dowody są niezaprzeczalne - Internet i urządzenia mobilne są już częścią naszego świata. Smartfony, tablety i zaawansowana technologia są wszędzie.E-commerce by Deviniti

Trust - Orange
Indywidualne podejście

Wiemy, że każdy projekt jest inny. Poznajemy Twoje potrzeby, system pracy i przeprowadzamy analizę biznesową, aby stworzyć rozwiązanie szyte na miarę.

Target - Orange
Kompleksowe rozwiązanie

Otrzymujesz rozwiązanie spójne z Twoim ekosystemem,które uwzględnia Twoje potrzeby związane z SEO, UX,bezpieczeństwem i wydajnością.

Tools - Orange
Brak długu technologicznego

Dbamy o czystość kodu poprzez wewnętrzny audyt kodu i walidację W3C, aby zachować zgodność z najwyższymi standardami.

App - Orange
Aplikacja mobilna

Połączenie z e-commerce i blogiem pozwoli na personalizację propozycji dla klienta, zwiększy prawdopodobieństwo cross-sellingu i up-sellingu oraz ułatwi udostępnianie zdjęć i innych materiałów związanych z marką.

Twój pomysł, nasze wykonanie

Stworzymy dla Ciebie rozwiązanie, dzięki któremu rozwiniesz swój biznes i sprostasz wymaganiom dynamicznie zmieniającego się rynku.
Test - Orange

Krok 1

Analiza Biznesowa


Chcemy jak najlepiej poznać Twoje oczekiwania. W tym celu przeprowadzamy analizę biznesową i audyt obecnych rozwiązań. Dopiero wtedy proponujemy architekturę, która realnie odzwierciedla Twoje potrzeby.

Gear - Orange

Krok 2

Wybór technologii


Nasi specjaliści wybiorą najlepsze rozwiązanie spośród szerokiego wachlarza najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu masz pewność, że końcowy produkt będzie kompatybilny Twoim oprogramowaniem.

Car - Orange

Krok 3

Obsługa zamówień


Tworzymy funkcjonalny i przyjemny w obsłudze interfejs, który wpłynie pozytywnie poziom satysfakcji klienta, a cały proces zakupu będzie prosty i intuicyjny

Call - Orange

Krok 4

Wsparcie klienta


Nasze działania nie kończą się z chwilą sprzedaży. Oferujemy wsparcie klienta także w formie wysoce kastomizowalnej aplikacji mobilnej.

Nasze Realizacje

E-commerce 360

Deviniti to software house, który rozumie i łączy w sobie kompetencje technologiczne i marketingowe w obszarze e-commerce. Przygotujemy dla Ciebie wizję i połączymy Twój produkt z systemem powiadomień i zamówień. Otrzymujesz od nas oprogramowaniepozbawione długu technologicznego i skonfigurowane pod kątem SEO. Wybieramy najnowsze technologie dostosowane do Twoich potrzeb, a dzięki wykorzystaniu rozwiązań AI jeszcze lepiej wspieramy i optymalizujemy Twoje działania e-commerce oraz wydajnośćTwojej strony. Indywidualne podejście sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować skuteczne rozwiązanie. Czasem wystarczy mała zmiana, drogą do sukcesu może okazać się wprowadzenie bloga

Technologie

Integracje

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...

... lub zadzwoń

Kara Herbut

Kara Herbut

Business Development Partner

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

+48 731 411 600