Carefleet 2 iPhoneCase
Smart Shop 1 iPhoneCase
Carefleet 1 iPhoneCase
Dekra 4 iPhoneCase
Dekra 2 iPhoneCase
Smart Shop 2 iPhoneCase
image 2-1 iPhoneCase
Planet - Moon
Stars

Aplikacje Mobilne

Współczesne technologie są powszechnie spotykane w naszej globalnej wiosce. Ponad 4 miliardy ludzi ma dostęp do internetu, a ponad połowa Ziemian posiada własne urządzenie przenośne. Dowody są niezaprzeczalne - Internet i urządzenia mobilne są już częścią naszego świata. Smartfony, tablety i zaawansowana technologia są wszędzie.

Korzyści z wdrożenia aplikacji mobilnej

60 - Orange
Wysoki ruch

60% ruchu w internecie jest generowane z urządzeń mobilnych, a co za tym idzie więcej ludzi będzie mogło wejść w interakcję z Twoją firmą.

Connection - Orange
Nowy kanał działań marketingowych

Ludzie spędzają około 80% czasu korzystając z urządzeń mobilnych. Właśnie dlatego aplikacje mobilne są tak istotne.

Satellite - Orange
Przewaga nad konkurencją

Dzięki aplikacji mobilnej możesz bezproblemowo skontaktować się ze swoimi użytkownikami poprzez wysłanie powiadomień, stworzenie specjalnej oferty czy spersonalizowanych zniżek, a także prześledzić ich aktywność.

Calls Down - Orange
Nowa analityka biznesowa

W aplikacji mobilnej można wdrożyć wiele procesów, które odciążą centrum obsługi klienta.

Jak pracujemy

Coder

Wymagający klienci, wysokie oczekiwania, specjalne warunki i środowiska biznesowe - kochamy takie wyzwania!Każda wersja aplikacji jest dla nas nowym doświadczeniem, dlatego też starannie dobieramy sposób zarządzania projektem. Skrupulatnie dobieramy narzędzia i wyznaczamy role, funkcje i kanały komunikacji, żeby wdrażanie procesu przebiegło bezproblemowo, a rezultat końcowy spełniał wymagania klienta.


Niezależnie od metodyki, w każdym projekcie skupiamy się na jakości i bliskiej współpracy z klientem. Angażujemy się nie tylko w realizację uzgodnionego zakresu projektu, ale też staramy się spełnić biznesowe potrzeby naszych partnerów.Jak wygląda proces

Lightbulb - Orange

Krok 1

Analiza

Każdy projekt zaczynamy od poznania działalności klienta, jego potrzeb i oczekiwań. Nasi doświadczeni analitycy oferują interesujące i efektywne warsztaty, które wspomogą firmę przy tworzeniu wymagań projektowych. W swojej pracy używamy podejścia Domain-Driven Design i chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem i wiedzą z klientami.

Design - Orange

Krok 2

Projektowanie

Naszym zdaniem design skupia się nie tylko na stworzeniu atrakcyjnego wyglądu, ale też na zaplanowaniu i zaprojektowaniu użyteczności aplikacji, jej wydajności, bezpieczeństwa i dostępności. Pieczołowicie planujemy integracje z istniejącymi systemiami poprzez dokładne opisanie i udokumentowanie wytwarzanych komponentów i usług. Techniki prototypowania odgrywają znaczącą rolę w procesie tworzenia oprogramowania. Już na wczesnych etapach pracy, staramy się zaprezentować i omówić z klientem końcowy wygląd aplikacji, dzięki czemu możemy uniknąć rozbieżności i upewnić się, że aplikacja spełnia wszelkie oczekiwania.

Code - Orange

Krok 3

Programowanie

Inwestycja w dobrze napisane oprogramowanie przynosi długoterminowe zyski, dlatego gdy tworzymy kod, dbamy o jego jakość, czytelność, strukturę i dobrą organizację. W praktyce stosujemy zasadę shift-left, która zapewnia wysoką jakość już na etapie programowania. Nasi programiści odpowiadają za stworzenie automatycznych testów jednostkowych i integracyjnych, jak i za przeprowadzenie dokładnych korekt w kodzie. Stworzone w ten sposób aplikacje są bardziej odporne na błędy i można je łatwo rozszerzyć o dodatkowe funkcjonalności.

Tick Square - Orange

Krok 4

Testy

Mimo że już na etapie programowania dbamy o jakość aplikacji, oddajemy ją w ręce testerów przy każdej wersjonowaniu. Wierzymy, że najbardziej wartościowe testy są zawczasu określone, zaplanowane, systematyczne i obejmują wszystkie funkcjonalności aplikacji. Dlatego też tworzymy scenariusze i plany testów już na etapie projektowania rozwiązania i przeglądamy je wspólnie z klientem. Tego typu scenariusze można użyć ponownie dla wprowadzanych zmian na etapach akceptacji i testów regresywnych. W wielu przypadkach używamy testów automatycznych, by zapewnić zgodność z uprzednio zdefiniowanymi scenariuszami.

Gear - Orange

Krok 5

Utrzymanie

Cykl życia aplikacji nie kończy się na udanej implementacji. Musimy zwracać szczególną uwagę na stały rozwój technologii, urządzeń i systemów operacyjnych i aktualizować aplikacje, by dostosować ją do zmieniających się wymagań. W wachlarzu naszych usług zapewniamy również kompleksowe wsparcie i utrzymanie aplikacji, by jak najszybciej zapewnić jej wysoką dostępność. Możemy również obserwować komentarze i opinie użytkowników, by jak najszybciej reagować na napotkane problemy.

Zwinne podejście

Stars 3
Planet - Lil Saturn - Normal

Pracujemy w zgodzie z zasadami Agile, na co dzień stosując metodologię Scrum.
Krótkie sprinty i bliska współpraca z klientem pozwala nam szybciej zrealizować założenia projektowe. Przy wybieraniu metodyki pod projekt kierujemy się wytycznymi klienta. Jako że wspólnie decydujemy o modelu i zasadach współpracy podczas projektu, jego początkowy etap jest bardzo istotny.

Budujemy aplikacje dla

Nasz stos technologiczny

Nasze projekty

Z dumą możemy pochwalić się naszą bogatym portfolio projektowym. Dzięki naszym aplikacjom, wielu klientów skutecznie ugruntowało swoją silną pozycję na rynku i znacznie zwiększyło przychody.

Branże

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...

... lub zadzwoń

Dariusz Królicki

Dariusz Królicki

Head of Business Development

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

+48 721 200 201