Stars 2
Stars 2
Planet - C - Orange
Planet - Moonish
Station Module 2

Usługi

Wsparcie na każdym etapie rozwoju aplikacji


Nasza praca to nie tylko tworzenie aplikacji. W oparciu o analizę biznesową, przekształcimy Twój pomysł w idealnie dopasowane rozwiązanie. Pomożemy we wdrożeniu, a nasze szkolenia pozwolą w pełni wykorzystać potencjał nowego systemu. Zadbamy o wsparcie i utrzymanie oprogramowania.

Konsulting

Wiemy, jak zrealizować Twoje pomysły

Poznamy pracę Twojego zespołu od podszewki i wybierzemy narzędzia, które idealnie pasują do Twoich potrzeb. Pomożemy w przyspieszeniu już istniejących procesów i podniesiemy umiejętności Twojego zespołu dzięki szkoleniom prowadzonym przez naszych ekspertów.

Implementacja

Zwiększymy produktywność Twojej firmy

Większość implementacji wymaga specjalistycznej wiedzy, którą chętnie się z Tobą podzielimy. Prawidłowo wykonane implementacje, migracje i integracje zwiększą wydajność twojej firmy.

Stars
Stars 3
Space Station - Custom Developement

Potrzebujesz narzędzia od podstaw dostosowanego do Twoich oczekiwań? To dla nas bułka z masłem!Partnerstwa

Jesteśmy certyfikowanym partnerem wielu platform. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z tymi systemami, zapewniamy usługi w zakresie konsultingu, implementacji, dostosowania, utrzymania i szkoleń.

Utrzymanie oprogramowania

Wsparcie rozwoju Twoich systemów

Staniemy się częścią Twojego zespołu i uwolnimy pełny potencjał oprogramowania, z którego korzystacie. Zapewnimy aktualizowanie wersji, wsparcie techniczne, dalszy rozwój i testowanie aplikacji.

Przenieś się z nami do chmury!

Cloud Small
Cloud Medium
Astro Back

Świadczymy usługi w zakresie konsultacji, implementacji i utrzymania systemów, - również w chmurzeZaprojektujemy kompletną architekturę chmurową dla Twojego rozwiązania, wybierzemy dostawcę chmury odpowiadającego Twoim wymaganiom i przeprowadzimy proces migracji. Opracujemy niestandardowe oprogramowanie, od początku osadzone w chmurze. Po uruchomieniu systemu nadal dbamy o hosting i infrastrukturę poprzez regularne monitorowanie jej stanu, wydajności i bezpieczeństwa. Jeśli korzystasz już z chmury, przeprowadzimy optymalizację struktury (w tym optymalizację kosztów).O nas

Astro Wave

250

Specjalistów w naszym software home

500

Cyfrowych transformacji biznesów naszych Klientów

10’000

Firm korzysta z naszych aplikacji

43%

Roczny wskaźnik wzrostu


Nasza rakieta wystartowała w 2004 roku, obierając kurs na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Chcieliśmy, aby nasz software home był dla biznesu drogowskazem na drodze cyfrowej transformacji. Wspieramy naszych klientów doświadczeniem i wspólnie budujemy długotrwałe relacje biznesowe. Nasza współpraca nie kończy się na tworzeniu oprogramowania. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym szczeblu Twojego projektu: od analizy biznesowej, przez projektowanie i rozwój, aż do utrzymania i wsparcia.Nasi klienci

Wielcy gracze i rozwijające się startupy - współpracujemy z firmami różnej wielkości i w różnych branżach, dostosowując naszą ofertę do indywidualnych wymagań biznesowych. Zaufali nam:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...

... lub zadzwoń

Dariusz Królicki

Dariusz Królicki

Head of Business Development

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

+48 721 200 201