Stars 2
Stars 3
svg
Bank Station

Finanse pod kontrolą

Obszar finansów przypomina trudną do ogarnięcia wzrokiem, bezkresną przestrzeń. Z pomocą naszych rozwiązań będziesz swobodnie poruszał się po świecie finansów i czerpał z niego pełnię korzyści biznesowych.

Usługi finansowe

Usługi finansowe to ogromny wachlarz możliwości. Nie ograniczamy się tylko do podstawowych usług z dziedziny bankowości, takich jak prowadzenie rachunku bankowego, dożywotnie kredyty czy obiecujące fundusze emerytalne. Dostarczamy rozwiązania wspierające niestandardowe usługi, takie jak generowanie baz danych w oparciu o odczyt dowodów osobistych, anonimizacja danych, czy obsługa zapisu danych o klientach i transakcjach przy użyciu technologii blockchain. W naszym postrzeganiu sektor finansów obejmuje również pośrednictwo i ubezpieczenia. Dla Deviniti usługi finansowe to przede wszystkim usługi z pogranicza technologii i bankowości. Łączymy wsparcie dla globalnych usług z rozwiązaniami do obsługi końcowego klienta, a także wspieramy wewnętrzne środowiska finansowe.

Doświadczeni eksperci

Od wielu lat współpracujemy z liderami w sektorze bankowości, takimi jak Credit Agricole i Santander. Stworzyliśmy oprogramowanie do windykacji dla SKOK-ów, oprogramowanie do procesowania wypłat dla klienta oraz różnego rodzaju systemy wsparcia. Współpracując z nami zyskujesz solidnego i stabilnego partnera biznesowego, ponieważ znamy tę branżę i technologię z obu perspektyw: producenta i klienta. Mamy doświadczenie we wdrażaniu procesów takich jak:

checkbox
E-bankowość
checkbox
Identyfikacja klientów
checkbox
Zgodność z RODO i MIFID
checkbox
Posprzedażowy serwis klienta
checkbox
Cyfrowe zaplecze biurowe
checkbox
Zarządzanie nieruchomościami

Rozwiązanie dla biznesu

Podróż przez finansową galaktykę możliwości nie kończy się tylko na procesach. To także szereg produktów, które tworzą najlepsi eksperci w Deviniti. Tworzymy rozwiązania, którewspierają Twój biznes i modyfikujemy je tak, aby najlepiej dostosować je do Twoich potrzeb. Proponujemy systemy i usługi, takie jak:

Established - Orange
System wsparcia i obsługi płatności pomiędzy instytucjami finansowymi i partnerami,
Saving Money - Orange
Obsługa płatności bezpośrednio ze strony internetowej przy użyciu platformy BLINK,
App - Orange
Aplikacja mobilna do płatności przy użyciu kodów QR
Id - Orange
Aplikacja do weryfikowania tożsamości klienta na podstawie dokumentu tożsamości
Scale - Orange
Integracja z systemem Anti-Money Laundering
Umbrella - Orange
Integracja z systemami przeciwdziałającym nadużyciom finansowym
Chart - Orange
System do zarządzania przelewami bankowymi i procesami ściągania długów

QRCash

QRCash

Być może jeszcze o tym nie wiesz, ale najprawdopodobniej korzystałeś już z naszych rozwiązań. System QRCash to rozwiązanie, które wykorzystywane jest, zarówno w obszarze finansów, jak i w sektorze bankowości. Dzięki zyskujesz w prosty sposób możliwość pośredniczenia w obsłudze płatności. Jeśli w Twojej firmie wdrożone są już konkretne rozwiązania, aplikacja QRCash będzie świetnym uzupełnieniem i wsparciem istniejących systemów. Korzyści z tego rozwiązania to:


  • Możliwość integracji z różnymi metodami płatności (Google Pay, Apple Pay, karty płatnicze, itd.),
  • Historia i zarządzanie płatnościami,
  • System powiadomień (sprzedawca informowany jest o każdej nowej transakcji)
  • Większa kontrola dzięki codziennym podsumowaniom,
  • Niski koszt wdrożenia,
  • Łatwy proces rejestracji,
  • Łatwa dostępność,
  • Szybkość procedowania płatności (to tylko kilka sekund).

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...

… lub zadzwoń

Dariusz Królicki

Dariusz Królicki

Head of Business Development

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

+48 721 200 201