Stars 2
Stars 2
Planet - C - Orange
Planet - Moonish
Station Module 3

Rozwiązania

Cyfrowe innowacje dla Twojej firmy


Zwiększamy wartość biznesową procesów, zespołów i firm, tworząc zaawansowane oprogramowanie i dostosowując je do wymagań klienta na każdym etapie - od projektu, po implementację i utrzymanie rozwiązań. Dzięki umiejętnościom technicznym i doświadczeniu w rozwiązywaniu niestandardowych problemów, zabierzemy Cię w podróż przez galaktykę możliwości Twojej firmy.


Oto kilka przykładów tego, co dotychczas osiągnęliśmy.

Firmy

Ulepszyliśmy kluczowe obszary działalności i przeprowadziliśmy cyfrową transformację całych firm w wielu branżach.

Zespoły

Projektujemy, dobieramy narzędzia i wdrażamy kluczowe procesy dla efektywnego działania zespołów i działów z różnych branż.

Procesy

Projektujemy, dobieramy narzędzia i implementujemy następujące procesy w różnych firmach i branżach.

ITSM
Zarządzanie testami
DevOps
Zarządzanie flotą

O nas

Astro Wave

250

Specjalistów w naszym software home

500

Cyfrowych transformacji biznesów naszych Klientów

10’000

Firm korzysta z naszych produktów

43%

Roczny wskaźnik wzrostu


Nasza rakieta wystartowała w 2004 roku, obierając kurs na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Chcieliśmy, aby nasz software home był dla biznesu drogowskazem na drodze cyfrowej transformacji. Wspieramy naszych klientów doświadczeniem i wspólnie budujemy długotrwałe relacje biznesowe. Nasza współpraca nie kończy się na tworzeniu oprogramowania. Zapewniamy profesjonalną pomoc na każdym szczeblu Twojego projektu: od analizy biznesowej, przez projektowanie i rozwój, aż do utrzymania i wsparcia.Nasi klienci

Wielcy gracze i rozwijające się startupy - współpracujemy z firmami różnej wielkości i w różnych branżach, dostosowując naszą ofertę do indywidualnych wymagań biznesowych. Zaufali nam:

Skontaktuj się z nami

Napisz do nas...

… lub zadzwoń

Dariusz Królicki

Dariusz Królicki

Head of Business Development

Nasz zespół pozostaje do Twojej dyspozycji w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

+48 721 200 201